Helen Doron - Široké

Autor: Zuzka, Foto: Helen Doron Široké
Adresa:Široké 183 Telefón:0911 884 332 E-mail:martina_krescankova@hotmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:
helen doron1

HELEN DORON aj v Širokom!


Helen Doron English je celosvetová inštitúcia s 30-ročným úspechom v učení angličtiny detí každého veku. 

Zatiaľ čo v školách učitelia vedeli len to, ako vyučovať jazyk cez čítanie a písanie, prevratná metodológia Helen Doron umožnila deťom naučiť sa rozprávať a porozumieť angličtine skôr, než sa naučili čítať alebo písať – presne tak, ako vo svojom materinskom jazyku. Dokonca aj bábätká sa môžu naučiť angličtinu s metódou Helen Doron. 

Klientom poskytujeme kontinuálnu a kvalitnú výučbu anglického jazyka pre deti od 3 mesiacov až do 19 rokov - v predškolskom veku v sprievode rodiča, ktorý sa tiež takýmto spôsobom vzdeláva, alebo si jazyk upevňuje.

Unikátna metóda Helen Doron napodobňuje princíp, podľa ktorého si deti osvojujú svoj materinský jazyk. Vďaka opakovanému počúvaniu a pozitívnej podpore pri upevňovaní svojich jazykových znalostí sa deti učia anglicky rovnako prirodzene, ako sa učia svoj materinský jazyk - s radosťou, ľahkosťou a sebavedomím.

Objednajte sa aj vy na bezplatnú ukážkovú hodinu so svojím dieťaťom a vyskúšajte si interaktívnu hodinu plnú zábavy na vlastnej koži
.

Kurzy sú šité na mieru jednotlivým vekovým kategóriám a trvajú 10 mesiacov. Hodina prebiaha raz do týždňa a má od 45 do 75 minút. Deti sa učia v malých skupinách do 8 detí a dôraz kladieme na rozprávanie.
V každom kurze je potrebná podpora zo strany rodičov. Deti síce nedostávajú domáce úlohy, odporúčame však doma denne počúvať CD v dĺžke približne 10 - 15 minút. Táto pravidelnosť vo vysokej miere prispieva k tomu, že sa deti zoznámia s melódiou a rytmom novej reči.
Aj keď ešte nerozumejú obsahu toho, čo počúvajú, pravidelné počúvanie predstavuje kľúč k správnej výslovnosti a nenútenému osvojovaniu si jazyka v prirodzenom prostredí domova.
Tešíme sa na Vás :-)
helen doron 2
helen doron 4
HELEN DORON 3

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Michal 07.01.2018, 15:29

    Kvalitné kurzy v angličtine pre najmenšie deti.

  • Bozena 04.01.2018, 20:25

    Máme od nich výukové CDčká v angličtine. Za mňa spokojnost, deti v anglictine tiež niečo pochytili.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované