24. 09. 2021 Ľuboš, Ľubor 22°C Skoro jasno

Benitim: šport, tanec, angličtina - zážitkové kurzy pre deti

Autor: BENITIM, Foto: Benitim
Adresa:Prešovská 38/B, 821 02 Bratislava Telefón:+421 940 825532 E-mail:benitimpredeti@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Predstavujeme vám športovo-vzdelávací klub BENITIM v Bratislave, vďaka ktorému sa deti môžu venovať športu, tancu a angličtine.  Tím profesionálnych trénerov, lektorov a pedagógov vyvinul zážitkové kurzy pre deti.

ŠPORT

Benitim sa orientuje na športové programy  v rámci bratislavských materských a základných škôl. Pomocou týchto programov si dieťa trénuje kondíciu, silu, koordináciu, rovnováhu a vytrvalosť. Výhodou je, že si dieťa môže nakombinovať rôzne športy podľa vlastného výberu.

TANEC

Klub ďalej ponúka tanečné programy, pričom deti trénujú sedem tanečných žánrov počas školského roka. Po dvoch rokoch sa dieťa vie rozhodnúť, na ktorý tanec sa chce špecializovať.  Výsledkom kurz je tanečne "gramotné" dieťa.

ANGLIČTINA

Prostredníctvom kurzov angličtiny sa deti učia od začiatku hovoriť v celých vetách. Dieťa hovorí anglicky až 50 percent z času lekcie. Lekcie sú vedené hravou formou, nenásilne, pomocou asociácií. Touto metodikou deti odpovedajú  celých vetách primerane svojej úrovni, rozumejú otázkam lektora v anglickom jazyku a majú zafixované gramatické konštrukcie.

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Lenka 21.11.2020, 07:04

    Navstevujeme SportManiac a syn je s pristupom, aktivitami absolutne spokojny. Vzdy sa tesi.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár