Letná linka Slovak Lines do Rakúska

Autor: Claudinka, Foto: Slovak Lines
Adresa:Bratislava, AS Telefón:18211 E-mail:info@eurolines.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:
letna linka0 1

Letná linka bude premávať trikrát denne v oboch smeroch od 30.6.2016 do 27.8.2016 a to vždy vo štvrtok, v piatok, alebo v sobotu. Bratislava - Parndorf - Neusiedl am See. Neváhajte a využite Letnú linku za oddychom alebo za nákupmi. Autobusy vás odvezú k rakúskemu Neusiedler See alebo do Designer Outlet v Parndorfe.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom webovej stránky tu,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v bratislavskej sieti predajných miest Slovak Lines,
- u vodiča autobusu v čase nástupu na prepravu.

Designer Outlet v Parndorfe

Nájdite vaše najobľúbenejšie dizajnérske značky počas celého roka zľavnené najmenej o 30 %. Komplex Designer Outlet Parndorf, umiestnený v prekrásnom  prírodnom regióne Neziderské jazero, ponúka jedinečný nákupný zážitok. V 130 dizajnových predajniach nájdete všetko, čo poteší srdce kupujúceho – od fascinujúceho výberu dizajnovej módy, šperkov a topánok až po elegantný tovar pre domácnosť a trendové športové druhy tovaru. Kaviarne a reštaurácie, priestory na hranie pre deti a  bezplatné parkovacie miesta dopĺňajú zážitok z nakupovania.

Letnou linkou za oddychom

Jedno z najkrajších a najlepšie vybavených kúpalísk na Neziderskom jazere je zároveň to najbližšie k Bratislave. Všade naokolo panuje “prímorská” dovolenková atmosféra a to nie len kvôli obrovskej rozlohe jazera a mierne slanej vode. Tento pocit umocní 500 metrov dlhá udržiavaná pláž ohraničená po oboch stranách prístavom pre lode a plachetnice. I keď na opačný koniec jazera nedovidíte, voda je tu skutočne plytká. Maximálna hĺbka je necelé 2 metre.

Do raja cykloturistov

Perfektne vybudovaná a vyznačená 1000 km dlhá sieť cyklistických tratí ponúka cyklistické zážitky v jedinečnej prírodnej scenérii. Celkom 11 cyklistických tratí – športových a rodinných – a regionálna gastronomická ponuka priláka každoročne tisíce cyklistov.

Letnou linkou za gastronómiou

Panónska pôžitkárska kultúra dosahuje svoj vrchol súhrou gastronómie a vinohradníctva v domáckych čardách alebo exkluzívnych vínnych pivniciach: užite si regionálne akostné výrobky, víno a kulinárske špeciality počas sviatkov. Ponuka výrobkov v regióne Neziderského jazera je veľmi rozmanitá: čerstvé ryby z Neziderského jazera, introdukované druhy úžitkových zvierat ako prasiatko mangalica a šedý hovädzí dobytok v národnom parku Neziderské jazero – Seewinkel (Jazerný kút), prvotriedne rakúske a zahraničné druhy vína.

neusiedle 2016

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • ľudka 06.12.2017, 18:20

    pekná dovolenka

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované