13. 06. 2021 Anton 22°C Skoro jasno

Farma Prístavky

Autor: MS, Foto: pristavky.weebly.com
Adresa:Stránske 235, 013 13 Rajecké Teplice Telefón:+421 904 592 382 E-mail:farmapristavky@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Farma Prístavky sa nachádza v malebnom prostredí Rajeckej doliny, len 1,5 km vzdialená od kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Naša farma je rodinného charakteru, no keďže sa zo dňa na deň počet návštevníkov zvyšuje, v roku 2010 sme ju otvorili aj pre verejnosť.

Radi u nás privítame každého, kto má blízko k prírode a k zvieratám. Na farme ich v súčasnosti máme viacero, môžete u nás vidieť kone a kozy, ale taktiež aj prasiatka, kravičky, zajace, kačky, sliepky, ovečku, holuby, líšky a samozrejme naše psy :)

Návštevníci majú možnosť zajazdiť si na koni, ponúkame rekreačné jazdenie pre malých aj veľkých, jazdu na koči alebo zábavu na ródeo býkovi. Deti sa môžu vyšantiť na lúke, zahrať na detskom ihrisku alebo zaskákať si na trampolíne. Pre organizované skupiny a školy ponúkame exkurziu po farme, ukážku dojenia kôz a výrobu pravého kozieho syra. 
Počas horúcich dní si môžete posedieť v našej kaviarničke Rodeo Cafe, ktorá je otvorená pre návštevníkov počas letnej prevádzky. Ak máte záujem stráviť príjemný víkend s rodinou spojený s agroturistikou, alebo len tak okúsiť život na farme, od leta 2013 máme v ponuke aj ubytovanie v mobilnom domčeku priamo u nás. 

 

Mapa: N 49° 6′ 42″ E 18° 41′ 28″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Katarina 02.07.2018, 10:57

    Takto. Pekne to tam mozno je, avsak my ked sme tam prislo, nikto tam nebol, zvierata boli schovane a zamestnanci ked sme sa po vonkj prechadzali pozerali stylom "co tu chcete". Posobi to ako sukromna farma kde cudzi nema co robit

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár