Exkluzívne zábery z príprav šou Máša a medveď na ľade

Autor: MS, Foto: masamedved.sk

11126370 802424766531311 6073852895507822981 o

Termín premiéry šou Máša a medveď na ľade sa neustále približuje a na verejnosť sa dostali už aj zákulisné zábery zo samotných príprav. Produkčná spoločnosť Comunique, ktorá celú šou organizuje už dávnejšie zverejnila mená dvoch hercov, ktorí nahovoria a naspievajú hlasy hlavných postáv a teraz tento zoznam umelcov rozšírila o ďalšie známe tváre. Po Ivovi Gogálovi a Lucii Vráblicovej, sa do príprav ľadovej šou zapojil aj Michal Hudák, obľúbený herec a moderátor, ktorý sa postaral o nahovorenie a naspievanie postavy medveďa Svalovca. Postava zajaca zase ožila vďaka Ondrejovi Kovaľovi. Richard Stanke, ktorý je známy tiež vďaka postave leňochoda Sida z rozprávky Doba Ľadová, sa podujal vdýchnuť život postave zajaca. Do postáv vlkov sa zase vžili Lukáš Adamec, Martin Madej, Sväťo Malachovský a Lukáš Pišta. Celkovo je možné povedať, že celá ľadová šou je nabitá populárnymi umelcami najvyššej kvality. Na oficiálnej stránke ľadovej šou www.masamedved.sk budú postupne pribúdať rozhovory so všetkými známymi hercami a spevákmi, ktorí postavám vdýchli život. Zatiaľ si tam môžete prečítať rozhovor s Ivom Gogálom, ktorý sa dokonale vžil do postavy hlavného hrdinu medveďa.

Comunique 1

Comunique 2Comunique 3Comunique 4Comunique 5

Okrem toho sa úspešne začali aj skúšky na zimnom štadióne v obci Čaňa, kde sa na prvej skúške stretli korčuliari a tanečníci, ktorí nacvičovali choreografie pod vedením choreografa Laca Cmoreja a jeho asistenta Martina Hanuláka.  Celú zostavu si môžete pozrieť na nasledujúcej fotke, kde všetci pózujú pred sanitkou, ktorá bude zároveň súčasťou programu šou.

Comunique 6

Viac fotiek, videá zo skúšok, ďalšie informácie, články a hry pre deti nájdete na oficiálnom webe ľadovej šou www.masamedved.sk a na facebookovej stránke produkčnej spoločnosti Comunique. 

Premiéra šou Máša a medveď na ľade je naplánovaná na 3.10.2015 o 13:30 a uskutoční sa v košickej Steel Arene. V Košiciach sa potom uskutoční ešte jedno predstavenie, v rovnaký deň, o 17:00. Bratislava sa dočká šou prvýkrát 10.10.2015, kedy sú naplánované 2 predstavenia, o deň neskôr bude ešte jedno. Lístky na všetky slovenské predstavenia sú dostupné v sieti predpredaj.

 

Pripravil: Michal Vernarský

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Peter Čikovský 04.10.2015, 13:17

    Je to krásne predstavenie, takáto šou sa nedá často zažiť ani vo svete. Klobúk dole pred celým tímom. Ešte raz - je to super !

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár