Interaktívna výstava plná hrdinov v CENTRALe

21.05.2015 Autor: Laura , Foto: central.sk
Termín: 04.06.2015 - 30.06.2015 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora

Marvel v CentraleNákupné a spoločenské centrum OC Central sa počas júna premení na interaktívnu výstavu hrdinov s názvom „I ♥ HRDINOV“, ktorá sa po prvýkrát objaví na Slovensku. Malí aj veľkí fanúšikovia komiksovej tvorby sa môžu tešiť na interaktívne víkendy plné zábavy a filmovej produkcie s ich obľúbenými superhrdinami. V priebehu celého mesiaca čakajú na návštevníkov súťaže o skvelé ceny, originálne scenérie doplnené o artefakty hrdinov, nadrozmerné postavy hrdinov v originálnom spracovaní či fotoscenáriá a ešte oveľa viac. 

1. Víkend: AJ TY SI HRDINA 6.-7.6.
Návštevníkov čakajú počas prvého víkendu zábavné a kreatívne SUPERHEROES workshopy a tvorivé dielne, v rámci ktorých sa budú môcť zmeniť na svojho obľúbeného superhrdinu, či už maľovaním na tvár alebo výrobou kostýmov či rôznych doplnkov. OC Central tak zaplnia hrdinovia ako Spiderman, Thor, Ironman, Captain America a Hulk.

2. Víkend: FILMOVÝ SUPERKVÍZ 13.-14.6.
Druhý víkend sa ponesie vo filmovom duchu obohatenom o populárne a zábavné kvízy. Záujemcovia si môžu počas víkendu prísť pozrieť svoj obľúbený „superhrdinovský“ film do MARVEL Cinema. Po skončení premietania im bude k dispozícii FUN zóna, v ktorej sa o zábavu postará moderátor Matej Martinček.Rozvrh premietacích časov filmov:

SOBOTA: 15.00 hod.: AVENGERS 1, 16.30 hod.: Kvíz, 17.00 hod.: IRONMAN, 18.30 hod.: Kvíz
NEDEĽA: 15.00 hod.: CAPTAIN AMERICA, 16.30.: Kvíz, 17.00 hod.: THOR, 18.30 hod.: Kvíz

3. Víkend: STRETNI SVOJHO HRDINU 20.-21.6.
Počas ďalšieho interaktívneho víkendu budú mať návštevníci možnosť stretnúť sa so svojim „živým superhrdinom“. Animátori prezlečení v kostýmoch obľúbených hrdinov - Ironmana, Spidermana a Captaina Americu budú fanúšikom k dispozícii vo vybraných zónach. Môžu sa s nimi odfotiť prípadne ich vyzvať na súboj na PS4. Pre záujemcov bude pripravená aj súťaž v podobe Veľkého karnevalu. Každý kto príde v kostýme svojho obľúbeného superhrdinu má príležitosť sa zapojiť a vyhrať tak prvú cenu.

4. Víkend: HRDINOVSKÝ ŠPECIÁL 27.-28.6.
Počas posledného víkendu bude plný zábavy s kreatívnym workshopom, Marvel cinema zónou a Fun zónou pre deti i dospelých. Návštevníci budú mať možnosť namaľovať si svojho obľúbeného hrdinu na tvár, ako aj sledovať filmy v oddychovej zóne, alebo využiť špeciálnu komiksovú knižnicu.

Navyše budú pre návštevníkov pripravené počas celého mesiaca ďalšie sprievodné aktivity ako Kino zóna, FUN&Chill zóna, PS4 zóna, komiksová knižnica, Thorovo kladivo, fotoscenáriá či kolotoč s animáciou.
Tešíme sa na vašu návštevu!

Marvel v Centrale program

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár