27. 11. 2020 Milan 4°C Zamračené

Narodeniny v McDonald's

Autor: MS, Foto: MC Donald´s
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Oslávte narodeniny v McDonald's®!

Spýtajte sa svojich detí, ako si predstavujú najlepšiu narodeninovú oslavu. Možno Vám odpovedia: „Ako v McDonald's®!“ A nebude to prekvapenie. Slávime s deťmi už desiatky rokov a ich rozžiarené oči nám hovoria, že sa im u nás páči. Na oslave je všetko, čo si prajú: kamaráti, torta, darčeky, hry a obľúbené maškrty. Preto deti narodeniny u nás milujú. Milujete ich aj Vy – rodičia – a takisto my všetci v McDonald's®. Rozdávať radosť je predsa to najkrajšie!

Ako sa oslavujú narodeniny v McDonald's®?

Deti sa majú naozaj na čo tešiť. Čaká ich hodina a pol skvelej zábavy, hier a súťaží s našou milou hosteskou. Ale takisto narodeninová torta so sviečkami, obľúbené jedlo od McDonald's® a malé darčeky pre všetkých detských účastníkov.

Koľko oslava stojí?

Základný poplatok za každé dieťa je 2 € a oslava sa organizuje minimálne pre päť detí. Okrem torty pre všetkých a Happy Meal™ pre oslávenca sa ďalšie jedlo hradí osobitne. Deti si tak môžu vybrať presne to, čo im chutí. Pokiaľ si chcete vopred spočítať, koľko vás oslava u nás bude stať, využite naši narodeninovú kalkulačku.

Narodeninová kalkulačka

Ceny v narodeninovej kalkulačke sú orientačné a platia iba v niektorých reštauráciách.

Ako oslavu objednať?

Vyberte si reštauráciu, ktorá je pre vás najvhodnejšia a organizuje narodeninové oslavy, a kontaktujte náš personál. Dozviete sa všetky potrebné informácie, oslavu objednáte a dostanete od nás veselé pozvánky na párty pre svojich narodeninových hostí.

Zoznam reštaurácií

Informácie o narodeninových oslavách v reštauráciách v Nitre, Žiline, Trnave, Košiciach a Přešove.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • lydia 28.12.2018, 22:05

  Skusili sme a detom sa nepacilo, ze radsej mohli v pizzerii oslavovat.

 • Ján 22.12.2016, 21:42

  Skôr pre väčšie deti.

 • Michaela 21.11.2015, 15:21

  Narodeninove oslavy sice super,ale to jedlo katastrofa,dlhe cakanie, neprijemny personal,akurat co si tam dam je kava

 • ali 17.12.2014, 21:43

  mame u nas v po macdonald ale nikdy tam nevkrocim, preco by som mala podporovat americku kultúru, za tie peniaze mohli nieco uzitocnejsie urobit pre deti a co ponuknu hranolky? super strava pre deti, nikdy!

 • Lenka 29.11.2013, 22:36

  Deti ho milujú, lebo si ich vedia "kúpiť" - hranolky, džúsiky, zmrzlina, detský kútik, hluk, bláznenie a hračky z aktuálne bežiacich rozprávok. Detská párty, kde je oslávenec niečím výnimočný. Raz do roka zavriem obe oči a doprajem deťom zakázané ovocie... ony to prežijú a moje svedomie tiež :o)

 • Aja 29.11.2013, 21:55

  Mozno som divna, ale do McDonaldu by som svoje deti nikdy nezobrala. Som dost zamerana na zdravu stravu a toto naozaj nie je nic pre deti.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár