BigHugGym

, Foto: BigHugGym
Adresa:Ivanská cesta 30/B, 821 04 Bratislava Telefón:0948 207 828 E-mail:info@bighuggym.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

BigHugGym nie je len miesto pre zábavu.
Je to zároveň aj individuálny vzdelávací gymnastický program pre deti, študentov, mládež a rodiny. Naše hravé aktivity a inovatívny prístup pomáhajú deťom získať zdravé sebavedomie, adekvátnu nezávislosť – pripravia ich do školy ako aj do života, tak, aby na nich rodičia mohli byť patrične hrdí.

Náš vzdelávací program je ako tajný recept na najlepšiu tortu na svete. Ten náš bol vyvinutý inovatívne v spolupráci s odborným garantom, Mgr. Lubošom Rupčíkom,Phd , prodekanom Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského a odborným asistentom na katedre gymnastiky.

BigHugGym takisto používa zariadenia pre korekčné a kompenzačné cvičenia, ktoré pozitívne ovplyvňujú detskú motoriku. Klinické výskumy dokazujú, že použitie takýchto pomôcok sa podieľa vysokou mierou na zlepšení a stabilizácii pohybu detí.
My budeme vaše deti povzbudzovať a motivovať bez ohľadu na to, či práve spravili prvý krok cez žinienku alebo svoj prvý premet, či dokonca salto.
Na základe špeciálneho vzdelávacieho gymnastického programu, ktorý kombinuje odborný prístup s individuálnym, poskytneme vašim deťom prostredníctvom zábavnej fyzickej aktivity, aj dobrý základ pre školu a život. Sme presvedčený, že čím viac Hugs, tým šťastnejšie a motivovanejšie budú vaše deti.

Narodeninové oslavy
Vaše dieťa je hviezdou na oslave svojich narodenín. BigHugGym ponúka na mieru šité oslavy, vytvorené špeciálne pre každého oslávenca, prispôsobené osobným požiadavkám na výber hudby alebo aktivít.Samozrejme, súčasťou plánovania ako aj samotnej oslavy budú naši skúsení inštruktori a pomôžu deťom užiť si bezpečnú zábavu so všetkým, čo naša super vybavená telocvičňa ponúka.
Doba trvania oslavy – 2 hodiny.

Letné tábory
Program tábora je navrhnutý tak, aby boli vaše deti aktívne, pretože kladieme dôraz na telesný vývoj a osobný úspech. BigHugGym letný tábor je to pravé miesto pre vás. Na výber je aj náš drop - off program, kde platíte za dennú sadzbu podľa toho, koľko dní vaše deti absolvovali. Ponúkame aj viacdenné a súrodenecké zľavy. 
BigHugGym letný tábor ponúka výnimočnú kombináciu aktivít. Deti sa tu budú venovať nie len gymnastike ale aj vzdelávaniu, všetko spolu s hudbou, angličtinou a ďalšími skvelými aktivitami.

KDE: BigHugGym má super lokalitu, hneď vedľa diaľnice D1, EXIT 571, v bezprostrednej blízkosti AVION Shopping Centra a IKEA, smerom na letisko. Nájdete nás v novej, modernej budove Aircraft SportHouse, na druhom poschodí.
Disponujeme voľným vonkajším parkoviskom, ako aj krytým parkoviskom, ktoré je zadarmo po dobu 3 hodín. Viete sa k nám ľahko dostať aj verejnou dopravou, autobusom č. 61, zastávka "Fatruny".

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Zuzana 06.01.2018, 21:47

  Odporucam toto moderne detské centrum.

 • Jozef 07.12.2015, 22:28

  Deti sa sem vždy tešia, môžem len a len odporučiť

 • Alzbeta 02.05.2015, 13:54

  Moja dcera to tam zboznuje.

 • Peter 14.03.2015, 12:20

  Vrelo odporúčam :)

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár