Cieľová Rovinka

Autor: Claudinka, Foto: cielovarovinka.sk, fb
Adresa:Železničná 322, 900 41 Rovinka Telefón:0911044388 E-mail:prevadzka@cielovarovinka.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Cieľová Rovinka ponúka zákazníkom produkty a služby, ktoré sa spájajú so zdravým spôsobom života – od zdravých regionálnych potravín, farmárčenie, cez športové vyžitie až po aktívny relax.


Hoci sa jedno s druhým často prelína a človek si neraz ani neuvedomí, či športuje alebo relaxuje. Podobne chcú i naše deti priviesť k zdravému životnému štýlu.

Krásne detské ihrisko
Nechajte svoje deti dosýtosti sa vyšantiť na našom detskom ihrisku a vy si zatiaľ oddýchnite na lavičke v tieni stromov, poklebeťte s kamarátkou, prípadne spolu so svojim drobcom “napečte čerstvé bábovky” v pieskovisku. Na detskom ihrisku si nájdu “to svoje” deti každej vekovej kategórie, či sa jedná o jasličkárov alebo čerstvých pubertiakov:)

Mini futbalové ihrisko
Oteckovia a mamičky malých futbalistov neseďte len na lavičke, ale zmerajte si sily a presnosť svojho výkopu. Možno Vám z ratolesti vyrastie nový Robo Vittek alebo Filip Šebo:)

Ortopedická fazuľka
Má Vaše dieťatko ploché nožičky a lekár Vám odporučil chôdzu po kameňoch na boso, no beznádejne hľadáte vo svojom okolí miesto, kde je to možné? Nemusíte chodiť ďaleko. Využite ortopedickú fazuľku.

Spoločenské hry
Nakŕmili ste zvieratká na našom hospodárskom dvore, zahrali ste si minifutbal, na detskom ihrisku Vás to už nebaví, ale domov sa vám ešte nechce? Alebo ste si našli v Cieľovej Rovinke nových kamošov? Vyberte si z našej ponuky outdoorových spoločenských hier. Vyzvite priateľa na šachovú partiu, zahrajte si piškôrky, domino alebo Človeče nehnenevaj sa.

Detské narodeninové oslavy
Pre vášho drobca tu zorganizujú parádnu narodeninovú párty. Želáte si vystúpenie kúzelníka? Chcú vaše ratolesti zažiť radosť z nálezu pirátskeho pokladu? Alebo sa len vyblázniť na motokárach a potom sa dobre nabaštiť? Splnia akékoľvek vaše želanie. Len povedzte, po čom vašim deťom srdce piští:)

Hospodársky dvor a kŕmenie zvieratiek
Vajce nie je z klietky a mlieko nie je zo škatule. Aj to sa okrem iného dozvedia vaše deti na hospodárskom dvore. Príďte sa potešiť z radosti vašich detí pri kŕmení zvieratiek na hospodárskom dvore. Prosím, rešpektujte, že zvieratá majú zo zdravotných dôvodov určenú dennú kŕmnu dávku. Balíčky s krmivom sú k dispozícii v našej predajni

Tvoja vlastná úroda
Ukážte svojim deťom ako chutí poctivo dopestovaná paradajka, alebo ako rozvoniava osobne dopestovaný kvetinový záhon. Prenajmeme vám kúsok zemegule a postaráme sa o závlahu. Vy si vysaďte so svojimi deťmi, čo uznáte za vhodné, naučte ich ako sa o rastlinky treba starať a na jeseň zberajte vlastnú úrodu. Naviac každý mesiac súťaž o najkrajšiu hriadku.

Otváracie hodiny:  Streda – Nedeľa 10:00 – 19:00 hod. (počas sviatkov zatvorené)


Ako sa sem dostanete

 • Autom: Z Bratislavy smer Dunajská Lužná. V centre Rovinky za druhou svetelnou križovatkou vľavo a potom 2 km rovno.
 • Vlakom: Z Hlavnej stanice Bratislava linkou RegioJet smer Komárno zastávka Rovinka ( Pozor, zastávka je na znamenie! )

Mapa: N 48° 5′ 52″ E 17° 14′ 19″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Zdenka 05.12.2018, 17:32

  Nasim detom sa tam paci, takze obcas chodievame

 • Janka 09.01.2018, 15:42

  Prijemne miesto pre rodiny s detmi. Ešte doriahnuť pár nedostatkov ( ochrana pred slnkom, vhodne obcerstvenie pre male deti, z ihriska vyradit rozbite hracky) a bude to super miesto na vyletik. Radi sa tam vraciame.

 • Maja 20.12.2017, 19:30

  Boli sme tam niekolkokrat, v lete je tam prijemne, ale nie, ked je velmi teplo, lebo je tam malo tiena. Ihrisko je skor pre mensie deti, ale tym vacsim sa pacia motokary na slapanie a krmenie zvieratiek (za 1 euro dostanu kelimok s krmivom). V pripade horsieho pocasia (alebo az prilis tepleho) je na poschodi herna pre deti. Obedove menu je trochu drahsie, ale obsluha je mila.

 • Sisa 05.07.2017, 21:56

  Myslienka dobra, boli sme tam.dnes, este je tam kopec nedostatkou..napr.slnecna clona nad pieskovisko chyba..v lete je tam.pekelne teplo, je tam malo tienu ..boli sme len vonku..prave prerabali plot na gazdovstve..inak sa to da.dobry napad.len dotiahnut par nedostatkov

 • Katka 15.12.2016, 14:02

  Chodíme tam často v lete ale boli sme aj na jeseň. Vonku je to super zvieratá a detské ihrisko, veľký areál kde sa môžu deti povoziť na odrazadlach alebo motorkárach.

 • Sisa 04.12.2016, 17:21

  prijemne prostredie, rozne atrakcie, ale je to skor pre mensie deti, pre vacsie deti tam nie je nic.

 • zuz 03.12.2016, 16:21

  Pekne prostredie, ihrisko, zvieratka a mila obsluha

 • Dano 09.12.2015, 19:22

  Aj tento rok sme radi chodievali do tohto detskeho zariadenia, plnom atrakcii pre najmensich aj tych vacsich, ktori ocenia najma motokary. Daju sa krmit zvieratka a neposlednym velkym plus je super domaca strava a vyborne vinko :)

 • Sona 21.11.2015, 19:07

  Prijemne prostredie, zvieratka, ihrisko, motokary, super kuchyna. Ako rodina s dvoma detmi sme si tam aj celkom oddychli, popili kavicku. Popri tom moznost kupit zdrave potraviny. Jedina nevyhoda je v lete nedostatok tiena. Inak uplne super!!!!

 • nina 18.12.2014, 15:45

  V lete parada,atrakcue,motokary,preliezky,jedlo,v zime malo atraktivne.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár