24. 05. 2022 Ela 26°C Občasný dážď

Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD

Autor: Claudinka, Foto: spaceworld.sk
Adresa:Račianska 22/A, 83102 Bratislava Telefón:+421 918 235 433 E-mail:info@spaceworld.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

10257997 760967377261408 5105765169015043347 n

Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD s rozlohou 750 m² prináša množstvo neobyčajných zábavno-pohybových aktivít, pri ktorých sa spoločne zabavia priatelia, rodiny či zamestnanci firiem - jednoducho každý od 8 do 99 rokov. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepší servis a náš profesionálny tím sa usiluje o to, aby každý jeden návštevník odchádzal maximálne spokojný.

Kaviareň

V našom zábavno-oddychovom centre sa s radosťou postaráme aj o Váš pitný režim. V nefajčiarskej kaviarni sa môžete nielen občerstviť, ale aj sledovať výsledky hier priateľov na veľkoplošnej obrazovke. A keďže u nás len málokto zotrvá na jednom mieste, pre pohodlné premiestňovanie nápojov sme zaviedli systém plastových fliaš. Pri narodeninových oslavách si rodičia môžu spríjemniť čakanie na ratolesti výbornou kávou, v rámci team-buidlingov doplníte energiu nielen čapovanou Kofolou Originál ale aj čapovaným pivom.

Party miestnosť

Ak chystáte narodeninovú alebo inú oslavu v našom centre máte k dispozícii párty miestnosť s kapacitou 16 ľudí. Aby mala skutočnú párty atmosféru, miestnosť je možné po dohode vyzdobiť. V prípade team-buildingov a iných firemných stretnutí vybavíme miestnosť potrebnou technikou a zabezpečíme maximálne súkromie.

Vesmírne človeče

Aby ste vedeli vyhrať, musíte zvládnuť občas aj prehrávať. U nás si môžete natrénovať ako sa nehnevať s maxi prevedením populárnej spoločenskej hry Človeče nehnevaj sa.

Laser game

Zábavná tímová hra prináša neobyčajný zážitok pre  4 až 12 hráčov. Žiadna špina a bolesť ako pri paintballe, žiadne vylúčenia po zasiahnutí. Oblečiete si komfortnú vestu, dostanete vesmírnu zbraň, ktorá využíva najnovšie technológie a môžete sa vydať do bludiska. Tma, hustá hmla, strategicky rozmiestnené úkryty a križujúce sa  lasere vytvárajú pravúadrenalínovú atmosféru. Laser Game, elektronický paintball alebo Laser Tag je navyše jedinečný spôsob ako si upevniť princíp kolegiality, trošku sa rozhýbať a náramne sa pritom zabaviť.

X - box

Radi hráte virtuálne počítačové hry? A čo tak vyskúšať si to priamo na vlastnej koži? V našich X-box zónach nepotrebujete klávesnicu, joystick ani iný ovládač. X-box Kinect reaguje priamo na Vaše pohyby – keď máte v hre vyskočiť, vyskočíte, keď kopnúť, kopnete. Množstvo variácií hier osloví najmenších hráčov i dospelých. Preneste sa všetkými ročnými obdobiami, vyskúšajte atletický päťboj, box či zapchávajte diery na akváriu s rybičkami. Prepracovaná grafika, priestranná hracia zóna a veľkoplošná obrazovka sa Vám postarajú o skvelú zábavu.

Stolný tenis a biliard

Radi by ste si zahrali stolný tenis na profi stole z majstrovstiev sveta? A čo tak dizajnovo štýlový bielo-strieborný biliardový stôl s fialovým plátnom, striebornými tágami a perleťovými guľami? V našom centre sa vďaka špičkovému vybaveniu aj z amatérov stávajú profesionáli :)

Otváracie hodiny: 

13:00 - 20:00 (Po)
13:00 - 23:00 (Ut - Pia)
10:00 - 23:00 (So)
10:00 - 22:00 (Ne)

V prípade záujmu Vám vieme centrum po dohode otvoriť aj mimo otváracích hodín.

Nájdete nás medzi električkovými zastávkami Račianske mýto a Ursínyho na pravej strane v smere do Rače. Parkovať môžete na Kominárskej ulici alebo na chodníkoch na Račianskej ulici.

Virtuálna prehliadka

Narodeninové oslavy

 


Mapa: N 48° 9′ 39″ E 17° 7′ 24″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Kristina 04.01.2018, 09:38

    Deti boli s taborom a uzasne sa im pacilo :)

  • Marika 07.09.2016, 14:38

    Narodeninová oslava. Boli sme spokojní. Určite by sme privítali bufet, teda nejaké jednoduché jedlo v ponuke. Akusticky nedomyslené.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár