20. 09. 2020 Ľuboslav(a) 24°C Jasno

Plávanie dojčiat a batoliat Plutvička

Autor: Claudinka, Foto: Plutvička
Adresa:Hummelova 12, 811 03 Bratislava Telefón:+421 905 820 426 E-mail:plavanieplutvicka@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Príďte sa zahrať vo vode, zaspievať si a zároveň týmto zdravým pohybom a otužovaním podporiť imunitu vášho dieťatka! Sme špecializovaný detský klub na plávanie dojčiat a batoliat od 4 mesiacov, s kvalifikovanými inštruktormi.Výučba prebieha utorky, štvrtky a soboty doobeda, s možnosťou 1 alebo 2 - krát  do týždňa. Deti od 1,5 roka majú v lekciách zahrnuté aj prvky predplaveckej prípravky ako orientácia na vode aj pod vodou, splývanie, správne dýchanie  i prvky sebazáchrany.

Každá lekcia začína rozcvičkou, aby si deti pripravili svaly a telíčka na “plávanie“. Počas lekcie sa deti učia hravou formovou “doplávať“ k hračkám, učia sa kopať nohami, plávajú na penových doskách, učia sa skákať a upevňujú si pocit radosti a odvahy vo vodnom prostredí.

Počas kurzov baby plávania je bazén výhradne uzatvorený iba pre náš klub baby plávania. Priestory sú prispôsobené pre matky s deťmi, vybavené prebaľovacími pultami, lehátkami, nočníkmi, ohrádkami v šatniach aj pri sprche, oddelený kútik pre mamičky na dojčene a detský kútik na hranie pri bazéne.

Klub spĺňa všetky hygienické normy a má akreditáciu RÚVZ Bratislava.

Kde plávame

V útulnom prostredí  ZION SPA hotela Crowne Plaza v Bratislave. Bazén ZION SPA spĺňa kritéria pre pobyt detí vo vode od 4 do 36 mesiacov (rozmer 9m x 5m, hĺbka vody 1,3 m, teplota vody 31 – 33 °C).

Veľkou výhodou klubu je minimalizácia  množstva chlóru na úpravu vody v bazéne, a čistenie všetkých priestorov ZION SPA je výlučne prostredníctvom špeciálnych ekologicky nezávadných čistiacich textílií, bez použitia chemických čistiacich prostriedkov, čím úplne znižujeme výskyt alergénov v priestoroch.

Možnosť parkovania v podzemnej garáži hotela 2 hodiny zdarma, v garáži na -2. poschodí máme vyhradených 8 miest.

Termíny kurzov a cenník

Prihlasovanie a informácie o kurzoch: plavanieplutvicka@gmail.com
TEL: 0904 401 240, 0905 820 426

Tešíme sa na Vás!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Boris 15.11.2019, 16:55

    Chodíme sem už tretí rok s dvoma deťmi, veľmi sa nám páči a môžem odporučiť každému.

  • Marika V 25.11.2018, 17:55

    Veľmi spokojní sme, príjemné prostredie, ochotní personál, perfektné lektorky, sauna, pre bábätká super pohyb a starsie deti sa naučili plávať čo je najdôležitejšie... odporúčame ❤️

  • Zuzana 08.08.2017, 15:42

    Určite odporúčam, výborný klub, čistý, útulný, profesionálny prístup. :-)

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár