Familypark v burgenlandskej obci St. Margarethen leží v srdci Rustskej pahorkatiny a patrí k najobľúbenejším rodinným výletným cieľom v dovolenkovom regióne okolo Neziderského jazera. Zárukou zábavy pre každú vekovú skupinu je viac ako 30 jazdných atrakcií.
Pozvánka pre všetkých malých aj veľkých pátračov na hľadanie veľkonočných vajíčok, ktoré sa uskutoční v nedeľu 20.4.2025 o 14:00 na detskom ihrisku v Machulinciach.
Pozývame Vás v nedeľu 20. apríla 2025 o 15:00 hodine do parku pred OcÚ na Rybnícke vajíčkobranie, kde sa na malý okamih detičky spolu s rodičmi stanú pátračmi.
Tešiť sa môžete na domáce dobroty, výrobky od miestnych tvorcov a deti budú mať určite radosť z dreveného kolotoča a kreatívnych dielní s hrnčiarom, z výroby prútených výrobkov a z vyrábania veľkonočných ozdôb.
Počas veľkonočných sviatkov budete môcť na Dvore u rezbára navštíviť jedinečnú expozíciu. Drevené sochy s tematikou Veľkej noci v malebnej prírode lapášskych vinohradov.
Termín:
21.04.2025 a ďalšie
Mesto: Vinohrady Malý Lapáš
Dva týždne pred veľkonočnými sviatkami sa začínajú obľúbené viedenské veľkonočné trhy. Okrem skvelej atmosféry ponúkajú tradičné výrobky, medzi ktorými nesmú chýbať umelecky maľované kraslice a tradičná kvetinová veľkonočná výzdoba.
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.
14.04.2025, 00:04
Letný tábor SunnyGAMESZuzana
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.