18.tip: Darčeky pre deti na Vianoce, ktoré si zamilujú

Autor: Petula , Foto: pexels.com, rozpravkari.sk, striderslovensko.sk, ikamigo.com, mlady-vedec.eu/, Ručne maľované od Elen, cestovnakancelariadaka.sk, elenliving.sk,montoy.sk, cardbards.sk, uciacaveza.sk, drevkovo.sk, cutie-kids.sk, dobry-darcek.sk, veseladorotka.sk

Tipy na darceky2017

Najkrajšie sviatky v roku sa nám pomaličky blížia a už mnohí určite premýšľate, čím by ste potešili deti. Opäť sme pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky a dúfame, že vás milo potešia a inšpirujú. V našom jedinečnom zozname majú svoje miesto mnohé s prívlastkom slovenské, handmade a výnimočné.


Tak milé mamičky, oteckovia, starí rodičia, tety, ujovia, veríme, že si vyberiete :-)

Tak ako ste boli zvyknutí minulý rok, aj tento sa nové tipy budú objavovať každý deň. Neváhajte nás preto priebežne sledovať. Myslíte, že by sa naše vianočné tipy niekomu hodili? Tak ich zdieľajte, nech si nájdu svojich čitateľov a tých, ktorým pomôžu pri hľadaní toho správneho darčeka.

Vaša redakcia mamičiek sdetmi.com :-)


18.tip: XYLOBA MEZZO

 

obrazek Xyloba

Odporúčaný vek: 5+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá 

Popis: Hudobná guľôčková dráha Xyloba poteší či už "staviteľov", ktorí radi konštruujú, tak "skladateľov", ktorí vďaka nej môžu tvoriť vlastné melódie. Môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí stavebníc a postupne ich rozširovať. Všetky vysoko kvalitné diely z bukového dreva sú kompatibilné. Xyloba podporuje motoriku, predstavivosť a ponúka takmer neobmedzené varianty na zostavenie.

>> Xylobu kúpite TU <<
Viac z ponuky nájdete na: http://jiskracz.cz

 


 

17.tip: ROZPRÁVKOVÉ DETSKÉ OBLIEČKY

ltOdporúčaný vek: od 0 rokov 
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Veselé detské obliečky do postieľky, potešia všetkých malých spachtošov. Najmenšie dievčatká a chlapci sa môžu tešiť na príjemný materiál bavlny a krásne rozprávkové motívy, ktoré ich budú sprevádzať do ríše snov. Rozmer 90x130cm, vankúš 45x60 cm. Druhá strana obliečok má odlišný vzor. Zapínanie na zips.

>> Obliečky kúpite TU <<
Viac produktov nájdete na https://www.veseladorotka.sk/16.tip: KINOPTIK – ROBOTI

kinoptikOdporúčaný vek: od 6 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis:  Hračka Kinoptik je inšpirovaná starou technikou z počiatkov kinematografie. Je založená na optickom klame. Keď sa na čiarkované obrázky položí rovnako čiarkovaná fólia a posúva sa do strán, vzniká efekt pohybu. Hra obsahuje 58 dielov s magnetickým uchytením. Z nich možno poskladať rôznych robotov, ktorí zázračne ožívajú.

>> Kinoptik kúpite TU <<
Viac darčekov kúpite na: http://www.dobry-darcek.sk


 

15.tip: IKAMIGO® MINI

collage miniOdporúčaný vek: od 3 do 199 rokov 
Určené pre: chlapcov aj dievčatá 

Popis: Aj vy rozmýšľate nad tým, čo zobrať na cesty alebo dovolenku pre deti na hranie? Mamička zo Slovenska vyriešila tento problém za nás. Kreatívna stavebnica IKAMIGO® MINI je na to ako stvorená. Zoberte si stavebnicu so sebou, aby vám ubehla cesta alebo aby ste sa s deťmi zabavili, ak Vás zastihne škaredé počasie. Poskladajte, zlepte a dotvorte.

>> IKAMIGO® MINI kúpite TU <<
Viac o IKAMIGO® nájdete: https://ikamigo.com


 

14.tip: LITTLEBITS - Základná sada

 

littlebits

Odporúčaný vek: 8+ rokov
Určené pre: všetky vynaliezavé hlavičky

Popis: Chcete experimentovať s elektrotechnikou? Nikdy to nebolo ľahšie. Stavebnica je ideálna pre deti a tínedžrov, ktorí chcú super rýchlo objavovať svet elektroniky. Žiadne spájkovanie, žiadne programovanie, obvody sú živé do niekoľkých sekúnd. 

>> LittleBits sadu kúpite TU <<
Viac vedeckých hračiek nájdete na: https://www.mlady-vedec.eu

 


 

13.tip: ZLATÉ DETSKÉ NÁUŠNIČKY

nausnicky kolaz final

Odporúčaný vek: od 3 mesiacov
Určené pre: dievčatá

Popis: Roztomilé originálne detské náušničky v tvare kvetinky. Sú vyrobené zo 14 karátového bieleho zlata osadené priezračne bielymi a ružovými kamienkami. Rozžiaria tváričku každého malého dievčatka. Náušničky sú balené v pôvabnej darčekovej škatuľke v tvare pyramídky.

>> Náušničky kúpite TU << 
Viac z ponuky CUTIE nájdete: https://www.cutie-kids.sk


 

12.tip: POLICAJNÉ DREVENÉ AUTO 3v1

drevene auto kolazOdporúčaný vek: 3+
Určené pre: chlapcov

Popis: Čo všetko sa dá asi poskladať z týchto úžasných drevených kúskov? No predsa 3 rôzne policajné autá. Fantázii sa medze nekladú - tak smelo do toho! Skladajte, stavajte, rozvíjajte detskú predstavivosť, jemnú motoriku a fantáziu a zároveň sa skvelo zabavte so svojimi malými majstrami.

>> Policajné auto kúpite TU <<
Viac informácií: www.drevkovo.sk


 

11.tip: Učiaca veža ŽIRAFA

 

Odporúčaný vek: 1 - 6 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Vďaka učiacej veži môže vaše dieťatko bezpečne sledovať dianie okolo seba, pomáhať s jednoduchými činnosťami a prirodzeným spôsobom si cibriť jemnú motoriku. Stále je blízko vás a pritom ho nemusíte držať na rukách, či používať nebezpečnú stoličku. Podporíte jeho pocit pohody a aj zvedavosť a chuť objavovať svet okolo seba.

>> Učiacu vežu kúpite TU <<
Viac informácií na: http://www.uciacaveza.sk


 

10.tip: Pohybová spoločenská hra

ODVÁŽNI OBJAVITELIA
odvazni kolaz2

vek: 3+ rokov
Určené pre: chlapcov/ dievčatá / ocinov a maminy / babky a dedkov:)

Popis: Poriadna dávka rodinného dobrodružstva prichádza k vám!
Pre všetkých, ktorí by sa radi svojim deťom priblížili cez tvorivé výmysly, spoločné príbehy, a hravý pohyb, sú tu ODVÁŽNI OBJAVITELIA. Slovenská spoločenská hra plná pohybu a zábavy, ktorá spája deti a rodičov. Dovolí vám vstúpiť do fantastického sveta vašich ratolestí a vytvoriť tak ten najlepší rodinný tím.

>> Hru Odvážni objavitelia kúpite TU <<
Viac informácií na: www.cardbards.sk


9.tip: HOJDACIA DOSKA MAXI

HojdackaOdporúčaný vek: 1 - 5 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Hojdačka, tunel, kĺzačka, preliezačka, pult na hranie... Skvelá pomôcka na rozvoj hrubej motoriky. Deti si s ňou užijú zábavy do sýtosti. Je niečím, čo ich bude sprevádzať celým detstvom. Ide o slovenský výrobok :-), ktorého vytvorenie pre vás trvá približne 3 týždne.

>> Hojdaciu dosku kúpite TU <<
Viac darčekov od MONTOY nájdete tu: http://www.montoy.sk/


 

8.tip: TÝPI STAN

T3

Odporúčaný vek: 2-10 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Predstavte si, ako sa schováte pred stádom bizónov v izbe hneď vedľa vašej postele ...
Skvelá skrýša, ktorá Vašim deťom splní ich túžby a priania na zábavu s kamarátmi, či už v priamo v ich detskej izbe, alebo počas krásnych letných dní, či nocí na záhrade, na pikniku pri lese i jazere.

>> Týpi stan kúpite TU <<
Viac o Elen living nájdete: http://www.elenliving.sk/

T4


 

7.tip: Cesta do DISNEYLANDU & PARÍŽA

5 dnovy zajazd do disneylandu v parizi 1 645x320Odporúčaný vek: 5+
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Spoznajte s deťmi jedinečný Paríž a navštívte sen takmer každého dieťaťa (aj dieťaťa v nás) rozprávkový Disneyland. Nechajte sa sprevádzať nádherným historickým mestom, jeho unikátmi ako je Eiffelova veža a spoznajte kus slávnej histórie. Vráťte sa spolu s vašimi ratolesťami do čias rozprávok a užite si deň plný zábavy v najslávnejšom parku, v Disneylande.

>> Cestu zakúpite TU <<
Viac zaujímavých ciest nájdete: http://cestovnakancelariadaka.sk/

eiffel


 

6.tip: MOJA ZÁHRADKA

MEL 4744Odporúčaný vek: 3+
Určené pre: chlapci a dievčatá

Popis: Moja záhradka je náučná hračka zo Slovenska. Nielen zabaví pri sadení zeleninky a ovocia do hriadok, ale pomáha dieťatku spoznávať druhy a farby. Je vyrábaná z mäkkého filcu. Keď sa hra skončí, zavriete drevenú krabičku a odložíte (rozmer 30x40x15cm). Je to ručne robený darček, preto objednávku neodkladajte. Dá sa prispôsobiť vašim požiadavkám :-)

Záhradku kúpite zaslaním emailu na odelen@odelen.sk
>> Viac výrobkov od Ručne maľované od Elen nájdete TU <<
MEL 4726


5.tip: Stavebnica KOSMOS - Objavovanie fyziky

physics

Odporúčaný vek: 8+ rokov
Určené: pre všetky zvedavé hlavičky

Popis: Zoznámte sa so záhadnými silami poháňajúcimi náš svet. Spoznajte jednoduché stroje, ktoré z nás robia herkulov, ničiteľov, ale aj staviteľov úžasných stavieb. Stavebnica je vstupnou bránou do fascinujúceho sveta fyziky, všetky diely je možné využiť s ktoroukoľvek súpravou z dielne KOSMOS.

>> Stavebnicu kúpite TU <<
Viac vedeckých hračiek nájdete na: https://www.mlady-vedec.eu/

physics2


 

4.tip: IKAMIGO® MIDI

MIDI 2

Odporúčaný vek: od 3 do 199 rokov 
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá 

Popis: Nová kreatívna stavebnica zo Slovenska si okamžite získava srdcia detí a tiež dospelých. 100 ks krabičiek a samolepiacich suchých zipsov vám poskytne more príležitostí na nádherné spoločné chvíle s blízkymi. Poskladajte, prilepte a vymaľujte podľa fantázie. Stavebnica rozhýbe prsty, rozvinie fantáziu, tvorivosť, priestorovú predstavivosť a komunikáciu nielen Vašim deťom. 

>> IKAMIGO® MIDI kúpite TU <<
Viac o IKAMIGO® nájdete: www.ikamigo.com


 

3. tip: Odrážadlo STRIDER SPORT

Strider leto zimaOdporúčaný vek: 2- 5,5 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Odrážadlo Strider dokonale pripraví vášho drobca na svoj prvý pedálový bicykel. Ultraľahký, bezpedálový dizajn, vhodný do všetkých terénov je zameraný špeciálne na podporu rozvoja balansu bez obmedzovania pomocnými kolieskami. Strider rastie s vami, nemusíte každý rok kupovať väčšie odrážadlo. A na zimu jednoducho nahodíte lyže a jazdíte celý rok.

 >> Strider kúpite TU<<
Viac informácií o Strider Slovensko nájdete na: http://striderslovensko.sk/


 

2. tip: QUIET BOOK

 

Odporúčaný vek: Zvieracia Farma (2-4 roky) alebo Príprava do školy (5-7rokov)
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Quiet Book (,,tichá knižka“) je unikátna a ručne vytvorená len na základe požiadavky rodičov. Pomáha rodičom dosiahnuť u detí aby sa učili hrou a zlepšovali tak svoje schopnosti. Quiet Book dáva rodičom príležitosť stráviť zábavné chvíle s deťmi pri každej jednotlivej stránke. Výroba Quiet Book trvá 4-6 týždňov a preto s nákupom neotáľajte.

>> Quiet Book kúpite TU <<


 

1. tip: Spoločenská hra ROZPRÁVKÁRI

Rozpravkarirozpravkari3

Odporúčaný vek: 8+ rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Nápad z dielne šikovného otca sa zaradil medzi najznámejšie novinky v oblasti spoločenských hier na Slovensku. V hre Rozprávkari môže celá rodina vstúpiť do známych Dobšinského rozprávok. Boj dobra so zlom sa zrazu odohráva priamo u vás doma. Hra zakladá na jednoduchosti a dynamickom priebehu. Krásne ilustrácie dotvárajú ideálnu kombináciu pre vianočný darček.

Viac o hre na: http://www.rozpravkari.sk/


 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár