Zvieracia olympiáda na zámku Schloss Hof

13.04.2017 Autor: Simona, Foto: schlosshof.at
Termín: 23.04.2017 a ďalšie Mesto:Schloss Hof Zdroj:stránka organizátora

Doskočíte ďalej ako ovca, lama či alpaka? Ste v slalome rýchlejší ako zámocké oslíky? Svoje výkony môžete otestovať počas nového podujatia na zámku Schloss Hof. Zvieracia olympiáda vám to umožní.

Capture2

Celkom nové jedinečné podujatie so zvieracími obyvateľmi statku vám dá možnosť aktívne sa zapojiť do veselých aktivít. Zvieratká už istú dobu trénujú, aby si mohli zmerať sily s malými i veľkými návštevníkmi. Na programe je viacero disciplín. Môžete si vyskúšať beh so slepačím vajíčkom, hádzanie podkovou, či preťahovanie lanom. Alpaky sa tešia na hravý parkúr.

Veselo bude nielen na zámockej lúke pri zdolávaní športových aktivít, ale pripravený je aj pestrý rámcový program. Šikovné umelkyne premenia deti maľovaním na tvár na tie najrozmanitejšie zvieratká. Pre pohybovo zdatných je pripravený skákací slamený hrad. Povoziť sa možno na poníkoch, ale aj na kolotoči. Pripravený bude aj veselý fotokútik, kde si môžete nechať zhotoviť vtipné momentky - ako inak so zvieracím motívom. Po dávke športových aktivít otvárajú zámocké komnaty dvere k zaujímavým historickým faktom ale aj historkám zo života Márie Terézie.

CaptureVýstava o spojencoch a nepriateľoch plynule prechádza do cisárskych apartmánov a zámocký okruh tak podáva komplexný prehľad o živote panovníčky. Navštíviť zámok Schloss Hof a nepoprechádzať sa v nádherných barokových záhradách by bola veľká škoda. A určite nevynechajte ani Zážitkové okruhy, ktoré prezradia niečo viac o ťažkých úlohách služobníctva a hravou formou zapoja do zábavných aktivít celú rodinu.

Termíny: 22. - 23. apríl 2017, podujatie sa koná od 14:00 do 17:00 hod.
                zámok Schloss Hof je otvorený od 10:00 do 18:00 hod.
Adresa:  Schloss Hof 1, 2294 Schloßhof
Vstupné:  Dospelí  13,- € ; deti (6-18 rokov) 8,- €
                 rodinná vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti) 34,- €

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár