Grand Hotel Permon ****

Autor: KatkaCh, Foto: hotelpermon.sk
Adresa:Podbanské, Vysoké Tatry Telefón:(+421) 914 33 00 33, (+421) 052/4710 111 E-mail:hotelpermon@hotelpermon.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším wellness centrom na Slovensku.

Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a zažite jedinečnú atmosféru Grand hotela Permon****.

Rodiny s deťmi sú u nás vítané! Ocitnite sa v detskom svete.

Navštívte jedinečný detský kútik "Permoníkovo"... Detský kútik s detským kinom a odborným dozorom poteší deti aj rodičov. Hry a zábava pre najmenších spravidla každý deň od 09:00 do 21:00 hod. vytvoria priestor pre rozvíjanie fantázie a nadväzovanie kamarátstiev. K dispozícií je aj 3D kino (6. poschodie). Pre deti je určený aj detský bazén s atrakciami (šmykľavka Kobra a Medveď, „baby“ šmykľavka pre najmenších, medvedík s vodotryskom, perlička).

Rozprávkové prostredie našich veľhôr so sviežim vzduchom, čistá príroda a priezračná rieka Belá v okolí hotela ponúka unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok. Na jar, v lete a na jeseň čakajú na mladých i skôr narodených turistické chodníky či cyklotrasy. Belá, najčistejšia rieka na Slovensku, láka veľkých i malých vodákov a ponúka rafting na divokej vode. V zime, keď snehové vločky ako ľahučká perina pokryjú zem aj stromy, nájdete v okolí hotela prvotriedne bežecké trate a v tesnej blízkosti vás privíta lyžiarske stredisko Podbanské. Vďaka menej náročným svahom sú tu ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj. 

Ubytovanie

Cíťte sa tu ako doma. Alebo ešte lepšie. V Grand hoteli Permon **** sa nachádza 133 pohodlne zariadených izieb - jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a 9 priestranných apartmánov (s dvomi pevnými ložkami a prístelkami). Všetky izby s kúpelňou, WC, TV/LCD, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom s chladničkou Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort. Z izieb Superior sa budete pozerať na Nízke Tatry, izby Superior Kriváň sú s výhľadom na Kriváň, v izbách Deluxe Kriváň si vychutnáte atraktívny dizajn a tiež výhľad na majestátny tatranský štít.

Celková kapacita hotela je 259 pevných lôžok s možnosťou 74 prísteliek.

Gastronómia

Výborná kuchyňa, renomovaný šéfkuchár Roman Remiš, magický výhľad. Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k čarovnej atmosfére pobytu v Grand hoteli Permon****. Reštaurácia s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít. Wellness gastronómia určite poteší vyznávačov zdravého životného štýlu.

Wellness

Magický Permon's Paradise vo wellness hoteli Permon... Nalaďte svoje zmysly na odpočinok... Relaxujte... Uvoľnite sa... Načerpajte novú energiu... Objavte ten pravý raj... Wellness hotel a raj pre Vás.... Váš Permon's Paradise...

Túžite po dokonalom oddychu?
Zažite pravý wellness hotel... Pozývame Vás na magické miesto oddychu a zdravia, do jedného z najväčších a najobľúbenejších wellness hotelov na Slovensku. Ocitnite sa vo svete plnom pokoja a relaxácie, ktorý Vás očarí... Vyskúšajte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku. Navštívte Permon's Paradise, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Permon's Paradise wellness hotela Permon tvorí 5 "rajov": SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise, BEAUTY Paradise.

Cenník

 

Mapa: N 49° 8′ 52″ E 19° 54′ 29″

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Soňa 02.01.2017, 21:39

  Najlepší welnes na na Slovensku!

 • Majka 30.12.2016, 20:14

  Welnes je tam jedinečný aj kvalita hotela je TOP.

 • Filip Prekop 30.12.2016, 01:48

  Výborné služby a ľudia, odporúčam.

 • Ivana 28.12.2016, 14:58

  Miesto vhodné pre relax celej rodiny, saunový svet je na špičkovej úrovni, taktiež služby ponúkané hotelom. Vždy sa sem radi vraciame.

 • Jana Bezakova 22.12.2016, 14:51

  Skvele sluzby aj prostredie

 • Róbert 15.12.2016, 23:17

  Boli sme s rodinou niekoľko krát a stále sme boli veľmi spokojní. Špeciálne odporúčam Aqua Kids Paradise ale aj wellness pre rodičov. Pre deti je neustále k dispozícii animačný program s animátorkami, ktoré sa o deti postarajú aj bez prítomnosti rodičov.

 • Ivana 15.12.2016, 13:39

  Chodíme 2xdo roka,
  deti to tam milujú,
  ci zima ci leto,
  Milujeme to tam preto.

 • Petra Sutakova 02.12.2016, 00:49

  Skvelá izba,čistota hotela, ochotný personál,aj pre deti všetko prispôsobené,parkovanie bez problémové aj v zime. Jednu hviezdu strhávam za to,že sa nám stalo ze nám podali špinavé taniere

 • Monika Marcinakova 11.09.2016, 22:45

  stravili sme tam vikend pred rokom,a boli sme max spokojni

 • ktrn 31.08.2016, 16:00

  bazén je super a okolie tiež

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované