Grand Hotel Permon ****

Autor: KatkaCh, Foto: hotelpermon.sk
Adresa:Podbanské, Vysoké Tatry Telefón:(+421) 914 33 00 33, (+421) 052/4710 111 E-mail:hotelpermon@hotelpermon.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším wellness centrom na Slovensku.

Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a zažite jedinečnú atmosféru Grand hotela Permon****.

Rodiny s deťmi sú u nás vítané! Ocitnite sa v detskom svete.

Navštívte jedinečný detský kútik "Permoníkovo"... Detský kútik s detským kinom a odborným dozorom poteší deti aj rodičov. Hry a zábava pre najmenších spravidla každý deň od 09:00 do 21:00 hod. vytvoria priestor pre rozvíjanie fantázie a nadväzovanie kamarátstiev. K dispozícií je aj 3D kino (6. poschodie). Pre deti je určený aj detský bazén s atrakciami (šmykľavka Kobra a Medveď, „baby“ šmykľavka pre najmenších, medvedík s vodotryskom, perlička).

Rozprávkové prostredie našich veľhôr so sviežim vzduchom, čistá príroda a priezračná rieka Belá v okolí hotela ponúka unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok. Na jar, v lete a na jeseň čakajú na mladých i skôr narodených turistické chodníky či cyklotrasy. Belá, najčistejšia rieka na Slovensku, láka veľkých i malých vodákov a ponúka rafting na divokej vode. V zime, keď snehové vločky ako ľahučká perina pokryjú zem aj stromy, nájdete v okolí hotela prvotriedne bežecké trate a v tesnej blízkosti vás privíta lyžiarske stredisko Podbanské. Vďaka menej náročným svahom sú tu ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj. 

Ubytovanie

Cíťte sa tu ako doma. Alebo ešte lepšie. V Grand hoteli Permon **** sa nachádza 133 pohodlne zariadených izieb - jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a 9 priestranných apartmánov (s dvomi pevnými ložkami a prístelkami). Všetky izby s kúpelňou, WC, TV/LCD, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom s chladničkou Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort. Z izieb Superior sa budete pozerať na Nízke Tatry, izby Superior Kriváň sú s výhľadom na Kriváň, v izbách Deluxe Kriváň si vychutnáte atraktívny dizajn a tiež výhľad na majestátny tatranský štít.

Celková kapacita hotela je 259 pevných lôžok s možnosťou 74 prísteliek.

Gastronómia

Výborná kuchyňa, renomovaný šéfkuchár Roman Remiš, magický výhľad. Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k čarovnej atmosfére pobytu v Grand hoteli Permon****. Reštaurácia s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít. Wellness gastronómia určite poteší vyznávačov zdravého životného štýlu.

Wellness

Magický Permon's Paradise vo wellness hoteli Permon... Nalaďte svoje zmysly na odpočinok... Relaxujte... Uvoľnite sa... Načerpajte novú energiu... Objavte ten pravý raj... Wellness hotel a raj pre Vás.... Váš Permon's Paradise...

Túžite po dokonalom oddychu?
Zažite pravý wellness hotel... Pozývame Vás na magické miesto oddychu a zdravia, do jedného z najväčších a najobľúbenejších wellness hotelov na Slovensku. Ocitnite sa vo svete plnom pokoja a relaxácie, ktorý Vás očarí... Vyskúšajte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku. Navštívte Permon's Paradise, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Permon's Paradise wellness hotela Permon tvorí 5 "rajov": SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise, BEAUTY Paradise.

Cenník

 

Mapa: N 49° 8′ 52″ E 19° 54′ 29″

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Mari 09.12.2017, 21:13

  Keď sa povie welnes tak jedine tu. Suhlasim s tou chválou na welnes v tomto hoteli, je vážne svetový !!!

 • ľudka 08.12.2017, 23:16

  pekný hotel

 • Soňa Krátka 08.12.2017, 08:49

  Perfektný wellness - najväčší a najlepší na Slovensku!

 • Peter S 07.12.2017, 08:55

  Vyborna dovolenka s detmi

 • Monika 06.12.2017, 23:23

  Super pre rodiny s detmi,izby priestranne,bazen velky,okolie tichucke

 • Martina Kovačičová 06.12.2017, 14:09

  super wellness,sem sa radi vraciame

 • Zdenka 06.12.2017, 07:59

  Chodíme tam pravidelne od synovych 18 mesiacov. Vrelo odporúčam :) jediný nedostatok je že vo vstupe máte započítaný čas na prezlečenie, bez zohladnenia , či ide dospela osoba, alebo idete s jedným alebo viacerými deťmi.

 • Peter S 05.12.2017, 21:10

  Hotel na top urovni.Boli sme tu prvy krat,ale nie posledny

 • Daniela Sikova 05.12.2017, 20:46

  Výborný wellnes na veľmi vysokej TOP úrovni, kvalitné služby,príjemná obsluha personálu, chutna strava,krásne prostredie.boli sme vo dvojici na predĺženom vikende bez detí, vrelo odporúčam ...

 • Mari 04.12.2017, 22:38

  WElnes je tam naozaj skvelý, nadštandard na Slovensku. Oplatí sa zájsť !

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované